Written by yesilyurtlar

GAZ VE SIVI YAKITLI BUHAR KAZANI

Gaz ve Sıvı Yakıtlı Buhar Kazanı

TEKNİK ÖZELLİKLER

BUHAR KAZANI KATALOĞU İÇİN...

Buhar kazanlarımız istenilen kapasitede ve istenilen basınçta dizayn edilebilmektedir. İsteğinize göre paket sistem olarak tüm armatür ve ekipmanları kazan üzerinde montajlı halde imal edilebilmektedir. TS 377 EN 12953 Standardına uygun olarak projelendirilecek ve imalatı yapılacaktır.

Buhar kazanlarımızda TS EN 10028-2 normuna uygun 19Mn6 (P355GH) ve 17Mn4 (P295GH) malzemeler kullanılmakta olup tamamı A1 kalite ve TS EN 10204/3.1 sertifikalıdır. Kazanlarımızda kullanılan borular TS EN 10217-2 normuna uygun Borusan MANNESMAN marka dikişli, tavlı, normalize edilmiş kazan borularıdır.

Kazan aynaları el değmeden plazma ile kesilmekte ve boruların tamamı aynaya kaynaklanmaktadır. Kazanlarımızın kaynakları Türk LOYDU tarafından sertifikalandırılmış kaynakçılar tarafından yapılmaktadır.

İstenildiği takdirde kullanılan malzeme sertifikaları, kaynak yöntem spesifikasyonları, kaynakçı sertifikaları, imalat sırasında uygulanan tahribatsız muayenelere ait raporlar ve hidrostatik basınç testi raporu bir teknik dosya halinde verilecektir. 

REFERANSLARIMIZ…

* Gösterilen resimler ve diğer teknik bilgiler yalnızca örnek amaçlıdır, gerçek ürün, ürün geliştirmesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yeşilyurtlar, bu şartları ve bilgileri istediği zaman önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)